Saternus Projekt

O mnie

CZEŚĆ!

Jestem Kinga. Prywatnie żona i mama dwójki urwisów: siedmioletniego Leona i trzyletniej Heleny.

Z zawodu jestem konstruktorem budowlanym. Od zawsze uwielbiałam matematykę, co skłoniło mnie do podjęcia studiów technicznych. Przez lata zdobywałam wiedzę techniczną i doskonaliłam swoje umiejętności, aby stać się ekspertem w tej dziedzinie. Obecnie pracuję nad doktoratem związanym z branżą budownictwa, aby jeszcze bardziej pogłębić swoją wiedzę i dać coś od siebie do świata nauki.

Z moją rozległą wiedzą techniczną odkryłam, że projektowanie wnętrz jest idealnym ujściem dla mojej artystycznej duszy.

Oczywiście życie to nie tylko praca, a ja uwielbiam się relaksować piekąc w wolnym czasie torty. To pozwala mi odkryć moją kreatywność w inny sposób. Niezależnie jednak od tego, czy jestem w kuchni, czy przy komputerze, we wszystkim, co robię, wykazuję ten sam poziom zaangażowania i dbałości o szczegóły.

rystech
1

DLACZEGO TO ROBIĘ?

      Wrażliwość duszy artystycznej w połączeniu z wiedzą techniczną – to coś, co w pełni mnie określa! Zawód projektanta wnętrz wymaga określonej drogi związanej z edukacją i zdobywaniem doświadczenia. Lecz to nie uczelnia, artystyczna czy techniczna, determinuje to, kim jesteśmy. Z pewnością nie jest to zawód, na który zdecydowałam się przypadkowo. Zawsze poszukiwałam drogi pozwalającej na ciągłe zmienianie świata na lepsze 😉

Kolor, faktura, rola światła, proporcje, konstrukcja, ergonomia, funkcja, wzajemne relacje brył i płaszczyzn… Wydawałoby się, że duszy artystki, przejawiającej się
w zamiłowaniu do projektów grafiki komputerowej i manualnego wykonywania papeterii okolicznościowej, czy pieczenia tortów nie da się połączyć z duszą projektantki konstrukcji budowlanych. A jednak! To idealna mieszanka do tego, aby świadomie i odpowiedzialnie kreować przestrzeń dla drugiego człowieka.

Na sposób, w jaki prowadzimy nasze codzienne życie ogromny wpływ ma przestrzeń, w której przebywamy. Dlatego tak ważne jest, aby powierzyć projekt komuś, kto potrafi wsłuchać się w Twoje potrzeby i stworzyć spersonalizowane rozwiązanie. Jestem podekscytowana możliwością wykorzystania mojej wiedzy, talentu i wrażliwości, aby wprowadzić Twoją wizję w życie i zagwarantować Ci trafny i udany projekt.

Rozpocznijmy tę ekscytującą podróż razem!

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

i spełnij marzenie o pięknym wnętrzu!

KONTAKT

+48 660 610 873

ZAOBSERWUJ MNIE!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych