Saternus Projekt

OFERTA

Twoje mieszkanie potrzebuje remontu? Chcesz przearanżować swoje wnętrze? A może kupiłeś mieszkanie, nie masz pomysłu jak je urządzić i boisz się, że wydasz niepotrzebnie pieniądze na zbędne elementy lub o czymś zapomnisz? Nie lubisz marnować wolnych chwil w poszukiwaniu odpowiednich materiałów wykończeniowych? Chcesz zyskać więcej czasu?
W takim razie idealnie trafiłeś!
Zrzuć cały ten ciężar na mnie i odetchnij pełną piersią!
Wykonam projekt, który odzwierciedli Twoje wyobrażenia o Twoim miejscu na ziemi! 

Codzienne funkcjonowanie człowieka, jego energia, determinacja do działania, życie, praca, rozrywka, komunikacja, samopoczucie… To tylko niektóre aspekty, na które wpływa architektura przestrzeni, która nas otacza. Właśnie to czyni ją wyjątkowo ważną. Dlatego powierz ją osobie, która umie słuchać Twoich potrzeb i potrafi je nazywać. Z przyjemnością stworzę dla Ciebie przestrzeń, w której się odnajdziesz. Wykorzystam całą swoją wiedzę, talent i wielopłaszczyznową wrażliwość, aby zagwarantować Ci trafny i udany projekt.

Wybierz swój pakiet i zacznijmy już teraz!

90

ZŁ/m2

99

ZŁ/m2

189

ZŁ/m2

Twój projekt

w 6 krokach

1

UKŁAD FUNKCJONALNY

Pozwolą Ci przeanalizować konfiguracje dla Twojego wnętrza – dzięki temu będziesz mógł wybrać co dla Ciebie jest najlepsze.

2

WIZUALIZACJE 3D

Zapewnią Ci szczegółową i dokładną prezentację tego, jak Twoje wnętrze będzie wyglądać po remoncie. Niczym w magicznej kuli zobaczysz przyszłość Twojego wnętrza.

3

LISTA ZAKUPÓW

Kompleksowa lista zakupów zawierająca konkretne produkty wraz z linkami do stron internetowych, dzięki czemu z łatwością sprawdzisz cenę, opinie o produkcie, a także złożysz zamówienie, bez zbędnej bieganiny po sklepach.

4

tablica moodboard

Idealne narzędzie wizualne do zobrazowania całej koncepcji na jednym arkuszu papieru.

5

rysunki techniczne

Rozwiązania przyłączy wodno – kanalizacyjnych, elektrycznych, projekt ułożenia okładzin ściennych i podłogowych – rzuty i widoki – znacznie usprawnią pracę wykonawcy poprzez zapewnienie jasnego i zwięzłego planu działania. Dzięki nim wykonawca będzie mógł wykonać swoją pracę z większą wydajnością i precyzją..

6

dokumentacja w wersji papierowej wysyłana pocztą w eleganckim etui

Zawierająca pełną dokumentację oraz wydruki fotorealistycznych wizualizacji w wysokiej jakości. 

6

dokumentacja w wersji papierowej wysyłana pocztą w eleganckim etui

Zawierająca pełną dokumentację oraz wydruki fotorealistycznych wizualizacji w wysokiej jakości.